Strona główna - dentosfera
O gabinecie - dentosfera
O mnie - dentosfera
Oferta - dentosfera
Galeria - dentosfera
Kontakt - dentosfera
Wycieczka do Polski - dentosfera


O mnie

Dr n. med. Aneta Doliwa- Augustowska

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi z 1995 r. Od 1996r pracuję jako asystent w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej Katedry Somatologii Odtwórczej Instytutu Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2000 roku zdałam egzamin specjalizacyjny z zakresu Stomatologii Ogólnej. W 2003r. obroniłam pracę doktorską z zakresu Protetyki Stomatologicznej. Od 1996 roku pracowałam w Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Panaceum, prowadzonym przez Pana Profesora S. Suliborskiego i Panią doktor B. Ostrowską- Suliborską. Przez 16 lat miałam możliwość nauki od najlepszych. To z pewnością dobre doświadczenia.
Specjalizuję się przede wszystkim w stomatologii estetycznej i protetyce oraz dziedzinach, w których rzetelne leczenie jest niezbędne do osiągnięcia estetycznego , długofalowego sukcesu, czyli endodoncji, stomatologii zachowawczej czy periodontologii. Moim celem jest profesjonalna opieka stomatologiczna połączona z dbałością o zdrowie, piękny uśmiech i komfort moich pacjentów. Mogę Państwu zaoferować opiekę stomatologiczną dla całej rodziny z zachowaniem najwyższych standardów europejskich.
Od 16 lat regularnie i konsekwentnie doskonalę swoje umiejętności na wielu konferencjach i kursach szkolenia podyplomowego w Polsce i zagranicą (m.in. pobyt naukowy na Uniwersytecie Meryland w Baltimore, USA). Staram się być aktywna w sferze organizacyjnej i zarządzającej ,co zdecydowanie ułatwia prowadzenie własnej praktyki. Od 2002r. pełniłam funkcję V-ce Prezesa, a od 2006r. pełnię funkcję Prezesa Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oddział w Łodzi. W latach 2004-2007 byłam Koordynatorem wydziałowym ds. Unii Europejskiej programu Erasmus. Od 2010 r. jestem Członkiem Komisji Stomatologicznej Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi. Prowadzę kursy i szkolenia z zakresu stomatologii estetycznej i projektowania atrakcyjnego uśmiechu w całej Polsce. Uczę swoich kolegów lekarzy wykonywania licówek porcelanowych, koron i mostów pełnoceramicznych, nakładów, idealnych wycisków protetycznych, itd.
Jestem lekarzem, bywam też pacjentem, co zdecydowanie uwrażliwia lekarza na potrzeby i oczekiwania swoich pacjentów. To również dobre doświadczenia.
Zapraszam
Aneta Doliwa- Augustowska

92-350 Łódź ul. Tymienieckiego 25 c lok. 199 tel. 601 540 939